היום, יותר מתמיד, ישנו צורך גובר להערכת יציבות ותהליך הקליטה של השתל, אשר לא ניתן להשיג בשיטות ישנות כמו מבחן טורק או 'הקשה'. המכשיר מספק את הפתרון הייחודי שמבטיח לך נתונים אמינים והתראה מדויקת אם אוסיאואינטגרציה התקדמה כצפוי. זה מעניק לך ולמטופל שלך ודאות רבה ובטחון גבוה יותר.

איך זה עובד

המכשיר מבוסס שיטת ה-Resonance Frequency Analysis) RFA ) המאפשרת מדידת יציבות השתל בסולם ISQ מ1 עד 99.

יתרונות בולטים של דגם החדש Penguin II:

עם עיצוב מודרני ותכונות משופרות, Penguin II עונה על דרישות רופאי השיניים במסע המתמשך לפתרון נגיש ואמין להערכת אוסאואינטגרציה, ניהול סיכונים וצמצום זמן של כל שלבי הטיפו

דגם חדש

מה כלול באריזה:

בסיס מדעי ואנשי מאחורי הטכנולוגיה

Prof. Lars Sennerby, DDS

פרופ' סנרבי הוא דמות המובילה ברפואת שיניים, כירורגיית פה ולסת והשתלות. הוא פרסם יותר מ-250 מאמרים והרצה בכל במות המובילות ברחבי העולם. לארס היה חלוץ בפיתוח הקליני של RFA מאז 1996, ומאז השתמש בטכניקה בפרק.

Anders Petersson

אנדרס הקים את חברת Osstell ב-1999, יחד עם ממציאי RFA, פרופ' ניל מרדית ופרופ' פיטר קאולי. אנדרס פיתח את טכניקת ה-RFA מהאב-טיפוס המוקדמים להשקת דגם מסחרי בשנת 2001. בהמשך, היה מר פרטרסון אחראי לפיתוח טכנולוגיה למדידה ללא מגע. אנדרס פעיל בתעשיית שתלים דנטליים מאז 1993.
*המאמרים הם גם מחקרים in-vivo וגם מחקרים in-vitro תוך שימוש ב-RFA בהשתלות שיניים. חלק מהמאמרים משתמשים באמצעים אחרים למדידת RFA מאשר מכשירי פינגווין.

אנו תמיד עומדים לרשותכם ומוכנים לענות על כל שאלה שיש לכם בנוגע למוצרים

דילוג לתוכן